Якість освіти

Дата: 15 листопада 2019 о 10:05, Оновлено 9 лютого о 12:29

Моніторинг якості знань

Моніторинг результативності навчальної діяльності

учнів Воронівської філії Білопільського ліцею №1 за 2022/2023н.р.

Аналіз успішності за 2022/2023 н. р. показав, що якість знань становить 50%, що на 2%  вище за попередній рік. На високому рівні навчаються 4 учні (10%) (на 1 учня менше ніж у минулому році),  на достатньому - 16 учнів (40%) (на 2 учнів (2,1%) більше від попереднього року), на середньому – 20 учнів (50%) (на 4 учнів (11,8%) менше від попереднього року)). У  порівнянні  з  минулим  роком   учні, які  навчаються  на початковому  рівні, відсутні.

У початковій школі навчалося 16 учнів:

На високому рівні – 2 (12,5%)

Достатній рівень – 8 (50 %)

Середній рівень - 6 (37,5%)

Початковий рівень – 0 ( 0,0 %)

С.б. -  8,2

ІІ ступінь нараховував 24 учні:

На високому рівні –2 (2,4%),

Достатній рівень –  8 (  22,2 %)

Середній рівень – 14 (75,4 %)

Початковий рівень – 0.

С.б. -  8,1

У порівнянні з минулим роком середній бал по школі знизився на 0,1 б., і становить 8,1 бала.

Найвищий середній бал по школі мають учні  4 кл. -  8,2 б.

Найнижчий середній бал у 9 кл. - 6,2 б.,

Найвищу якість знань показали учні  6 (55 %) та 8 кл.(53,3%), а найнижчу –  9 клас (25%).

Аналіз рівня навчальних досягнень з навчальних  предметів  показали, що традиційно найвищий рейтинг мають предмети:  у початкових класах – літературне читання (8,0 б., якість знань 77%) та природознавство - (8,4 б., якість знань 74%); у середніх класах - трудове навчання (9,1 б., якість знань 95,3%),  фізична культура (10,5 б., якість знань 100%),  музичне мистецтво (9,8 б., якість знань 98%),  та найнижчі показники у початкових класах: англійська мова (5,6 б., якість знань 45 %),  та математика (5,4 б., якість знань 33%), у середніх класах  – фізика (6,3б., якість знань 35%), українська мова (5,5 б., якість знань 30%), англійська та німецька мови (5,6 б., якість знань 32 %).

У порівнянні з минулим роком середній бал з цих предметів дещо підвищився. Залишається проблемою низький резерв учнів, які б могли підвищити рівень своїх навчальних досягнень.

Належний рівень якості освітніх послуг на рівні державних стандартів, що надавалися протягом навчального року в закладі, підтверджується загальними показниками навчальних досягнень учнів на кінець 2022/2023 навчального року.

Відповідно до Наказу МОН від 11 січня 2023 року № 19 «Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2022/2023 навчальному році», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 26 січня 2023 року за № 167/39223 НАКАЗ учні 4 та 9 класів звільнені від проходження ДПА.