Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 29 чоловік

Сільський заклад освіти - громадсько активний заклад

Дата: 27 лютого 2021 о 11:54, Оновлено 9 лютого о 09:46

Ми - громадсько активна школа!

     Сьогодні школа є не тільки частиною демократичного суспільства – школа має важливе значення для майбутнього, визначаючи якою буде демократія. Якщо ми хочемо, щоб усі в школі та спільноті були ефективними громадянами суспільства, демократичні цінності мають інтегруватися в кожний аспект шкільного життя та місцевого середовища. Головною метою демократичної освіти є виховання громадянина сучасного суспільства та його підготовка до життя та діяльності у демократичному суспільстві. 

Сільський заклад освіти був і залишається стабілізуючим чинником села, практично основним осередком культури, гарантом виховання свідомих і компетентних громадян України.

   Через це на перший план висувається завдання –  забезпечити високу якість освіти в закладі, створити належні умови навчання і виховання для учнів, зберегти і розвивати навчальний заклад  як громадсько-активний центр села. Тож передусім треба створити сучасний освітній простір в закладі, безпечне, розвивальне та мотивуюче середовище, з урахування розумного пристосування. Необхідно підняти рейтинг сільського учня, престиж учителя. Завдання  ці фундаментальні та вимагають великої фінансової підтримки, залучення кваліфікованих людських ресурсів. Все це можливо лише за партнерської взаємодії між закладом, батьківською спільнотою, органами місцевого самоврядування, депутатами різних рівнів, місцевими підприємцями, управлінцями аграрного сектору.

 Воронівська філія Білопільського ліцею №1 – це освітній заклад, у якому велика увага приділяється налагодженню партнерських стосунків між  всіма ресурсами, що існують у громаді.  Значна увага приділяється наданню освітніх, соціальних, оздоровчих послуг; розвитку молодіжного та волонтерського руху; залучення жителів громади до освітнього процесу та процесу управління закладом; покращенню навчальних результатів учнів; зміцненню відносин між гімназією та громадою. Гімназія стає ініціатором розвитку громади.

 Співпраця  громади та закладу освіти здійснюється через конференції, участь громади в освітньому процесі, анкетування громади, створення спільних проєктів для розвитку як школи, так і громади та організацію та проведення загальних громадських заходів.

Участь громади в освітньому процесі забезпечується через роботу громадських організацій. А це – рада Воронівської філії Білопільського ліцею №1, яка керується Положенням про раду  школи та Статутом закладу освіти. До складу ради входять учителі, батьки, учні та члени громади.  Дієвим органом управління є батьківська асоціація «Діти – наше майбутнє». У школі активно працює  учнівське самоврядування, яке є одним з найважливіших факторів формування в учнів умінь і навичок керівництва демократичними процесами.

   Наш навчальний заклад завжди розвиває партнерські відносини. Партнерство - це встановлення та розвиток взаємовигідних відносин між закладом освіти, учителями, учнями, членами громади та спонсорами для спільного вирішення загальних проблем. Партнерство на базі школи - це можливість поліпшити імідж, залучити додаткові людські та матеріальні ресурси для підтримки, для задоволення потреб та інтересів громади. Партнерство припускає розробку й упровадження механізмів спільної діяльності та ініціювання різних форм взаємодії з бізнесом, органами місцевого самоврядування, некомерційними організаціями, громадськістю.
Соціальним партнером нашої школи є Воронівський СБК, сільська бібліотека. 
Формуванню активної життєвої позиції допомагає партнерство з районною організацією волонтерів Білопільщини.
Співпраця з районною редакцією газети «Білопільщина» допомагає школі бути конкурентоспромжною і висвітлює її соціокультурну діяльність.

Нашими партнерами і спонсорами є батьки, жителі громади, підприємці, організації та підприємства. 

Основним нашим партнером є Воронівський старостат. Спільно ми організовуємо важливі соціальні проекти для села. Наш заклад - громадсько-активний : учителі та учні організовують концерти і свята для всіх жителів села, проводять відкриті заходи до пам'ятних та знаменних дат спільно з СБК та сільською бібліотекою.  

Сільський староста – наш партнер та однодумець. Всього за останні три роки за його підтримки та підтримки колишнього депутатьського корпусу Воронівської сільської ради для оновлення матеріально-технічної бази закладу, на ремонт та харчування учнів було залучено більше 300 тисяч гривень бюджетних коштів.

Наші партнери:

 

Батьки

Воронівський старостат 

Депутати Білопільської міської ради

Воронівський СБК

Воронівська сільська бібліотека

Підприємці села

Агропромислові товариства 

Редакція газети "Білопільщина"

ГО "Волонтери Білопільщини"

 

 

 

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.